הפקת שיער ייחודית בסימן מיחזור

הפקת שיער ייחודית בסימן מיחזור (הגדל)

 

רשת מספרות Heads מציגה

הפקת שיער ייחודית בסימן מיחזור

 

רשת המספרות הירוקות Heads מפתיעה עם הפקת שיער מרהיבה עם טוויסט חינוכי: הסטיילינג לדוגמניות בקולקציית עיצוב השיער,נוצר כולו מחומרי גלם, שהם למעשה אריזות וחומרים חד-פעמיים בהם משתמשים במספרות: שפופרות צבע ריקות, אריזות קרטון של צבעי שיער, נייר אלומיניום, תערים חד-פעמיים ועוד.

 

הפרוייקט נוצר בשיתוף פעולה עם תלמידות מגמת האופנה בבית-הספר תיכון עירוני מקיף ג' בבאר-שבע.

 

 

רשת מספרות Heads מציגה קולקציית עיצוב שיער מרהיבה בהשראת תקופות שונות מהמאה ה-15 ועד המאה ה-19. הקונספט הייחודי בהפקת השיער הזו מגיע דווקא מכיוון החינוך למיחזור ולשמירה על כדור הארץ: הסטיילינג והתלבושות שקישטו את ההפקה נוצרו כולם מחומרי גלם, שהם למעשה אריזות וחומרים חד-פעמיים בהם משתמשים במספרות!

 

12 תלמידות ממגמת האופנה בבית הספר תיכון עירוני ג' בבאר-שבע היו אלו שיצרו את המראה הייחודי לכל דוגמנית שיער, כשהן משתמשות בחומרים כמו שפופרות צבע ריקות, אריזות קרטון של צבעי שיער, נייר אלומיניום, תערים חד-פעמיים, סרטי צוואר וחלוקים חד-פעמיים.

 

לגלריה לחץ על התמונה.

הפקת שיער בסימן מיחזור - רשת מספרות HEADS

 

התלמידות, בהנחייתה של המורה לאופנה ויקי אלון בחרו תקופה היסטורית מהמאה ה-15 ועד המאה ה-19, חקרו אותה מזווית האופנה והלבוש שהיה נהוג בה ותכננו עבור כל מראה שיער את הסטיילינג הייחודי שלו, על טהרת המיחזור.

 

מעצב השיער ראובן טפר, מסניף Heads בבאר-שבע, מסביר כי הרעיון לשיתוף הפעולה נולד תוך שיחה עם אחת הלקוחות, שהיא גם ראש מגמת האופנה בבית-הספר, הגב' אהובה קוטלר: "ברשת מספרות Heads אנחנו יוצרים לפחות פעם בחצי שנה קולקציית עיצוב שיער. הרעיון של קונספט המיחזור, יושב אצלי בראש כבר שנתיים והשיחה המקרית בנושא עם אהובה, הציתה את הרעיון שנשלב בהפקה את תלמידות מגמת האופנה בבית-הספר. החומרים שמהם יצרו התלמידות את הסטיילינג, לא נאספו במיוחד – מאחר שאנו, כרשת מספרות ירוקות, מפרידים אשפה כעיקרון ולכן היה קל לספק להן חומרי גלם ליצירה, מסלי המיחזור שלנו".

 

"השיער שאנחנו מציגים בקולקציית המיחזור, מתכתב עם התקופות השונות בהיסטוריה, בהתאם לבחירה של התלמידות לגבי הלבוש." מספרת ויקטוריה ליבשיץ, מסניף Heads חדרה, "שיער נפוח וגבוה, שיער גרנדיוזי, גלים ותנועה בשיער, פפיונים וצמות. ההשראה הגיעה מתקופות של המלוכה האליזבטנית, תקופת ההשכלה המאוחרת, תקופת המלך לואי ואנגליה של המאה ה-19. חיפשנו את הלוק המתאים לרוח התקופה, עם נגיעות מודרניות ופרשנות סובייקטיבית של פנטזיה ואוונט-גארד."

 

"הרעיון ביצירת קולקציית שיער שאינה בהכרח לשימוש מסחרי, נובע מהאמונה, שבעצם היצירה, אנו מותחים את גבולות הכישרון, מוציאים יותר מעצמנו ומאפשרים לצוותים שלנו מהסניפים השונים של הרשת, להשתתף בחוויה של יצירת אמנות לשמה." מסבירים דודו קליין ואלעד קליין, אחים המפעילים שני סניפים של רשת מספרות Heads, בירושלים וברחובות. "כך נהוג ברחבי העולם וכך גם נכון לנהוג בארץ. היציאה מהעבודה השגרתית במספרה לטובת יצירה של קולקציית אופנה, מעשירה את כל העוסקים בדבר, משאירה אותנו בפוקוס על מה שקורה בבירות האופנה בעולם ונותנת אנרגיות חדשות ליצור את הדבר הבא".

 

 

מגמת האופנה של בית הספר העירוני מקיף ג' בבאר-שבע בניהולה של הגב' חוה סטרול היא אחת הותיקות בארץ ונוסדה אי שם בשנות ה-60. כיום היא נקראת "המגמה לאומנויות העיצוב, בהתמחות בעיצוב אופנה" והיא היחידה בדרום הארץ העוסקת בנושא עיצוב אופנה. למעלה מ-120 תלמידות ותלמידים לומדים בשלוש שכבות הלימוד. פרוייקט הפקת המיחזור הנוכחית הוא אחד מתוך מספר פרוייקטים לאורך שנות הלימוד, אותו מבצעים התלמידים, עד לפרוייקט הגמר ומבחן הבגרות בכיתה י"ב.

 

"שיתוף הפעולה עם רשת מספרות Heads העניק לתלמידות שלנו שהשתתפו בו את האפשרות ליצור דבר מוחשי. לא רק ללמוד את התיאוריה של תולדות האמנות אלא גם ליישם" מסבירה ראש המגמה, הגב' אהובה קוטלר. "בדרך זו, התלמידים רוכשים כלים להבנת שפת האמנות ואנחנו כמורים מצליחים לעורר בהם עניין וסקרנות במה שאנו מכנים - למידה משמעותית".

 

 

קרדיטים:

 

עיצוב שיער וקונספט: רשת מספרות Heads

צילום ועריכה: אדי סולימנוב – Eduart Brush

איפור: סופי "יופי עד הבית"

סטיילינג: שי לוין

חומרים וצבעים: Eugene Perma Paris

עיצוב וביצוע תלבושות: תלמידות מגמת האופנה, תיכון מקיף ג', באר-שבע

מורה מנחה בביה"ס: ויקי אלון

ראש מגמת עיצוב אופנה בביה"ס: אהובה קוטלר

דוגמניות: נסטיה ג., נסטיה, פולינה, רינה, אלינה

 

 

רשת מספרות Heads  נוסדה ב-1996 והיא מונה כיום כ-7 סניפים ברחבי הארץ: ראשון לציון, חדרה, תל-מונד, באר-שבע, רחובות ירושלים ונס ציונה.

 

ייחודה של הרשת הוא בסטנדרטים הגבוהים שהיא מעניקה ללקוחותיה בתחום עיצוב השיער, בטיפולי שיער ייחודים ובהיותה רשת מספרות ירוקות עם התמחות בטיפולי שיער ללא אמוניה, צביעת שיער בחומרים ללא אלרגנים ושימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.

 

טיפולים נוספים המוצעים בסניפי הרשת: עיצוב שיער, תספורת במספריים חמות, הבהרה ידידותית לשיער, צבע ללא אמוניה, צבע טבעי ב 8-דקות, טיפול למינציה לשיער, החלקת שיער טבעית, יפנית, צרפתית ללא פורמלין, ביו סילסול - תלתלים תמידיים, פתיחת תלתלים ביו רילקסינג, טיפול בנשירת שיער, קשקשים, שיער יבש ופגום, מוצרי טיפוח מתקדמים לשיער, עיצוב תסרוקות כלה, תסרוקות לאירועים ותסרוקות ערב.

 

הצוות האמנותי של רשת מספרות Heads מופיע דרך קבע על במות הדרכה בארץ ובחו"ל ומפיק קולקציית עיצוב שיער אמנותית פעמיים בשנה, לצד מופעי השראה והדרכה מקצועית למעצבי שיער מתקדמים, במשך כל השנה.

 

לתיאום הגעה טלפוני ויעוץ אישי | 1700-50-87-50

 

Heads סניף באר-שבע, מרכז הנגב, רח' מצדה 6. מנהל: ראובן טפר

Heads סניף ראשון לציון, רח' החלמונית 20. מנהל: מיטש סולימנוב

Heads סניף נס ציונה, רח' נורדאו 24. מנהל: יגאל גוט

Heads סניף חדרה, רח' הרברט סמואל 91 א. מנהלים: ויקטוריה ומרק ליבשיץ

Heads סניף תל-מונד, רח' הדקל 52. מנהל: אור חן

Heads סניף ירושלים, שד' הרצל 98, שכונת בית הכרם. מנהלים: דוד ואלעד קליין

Heads סניף רחובות, רח' ביל"ו 2, המתחם החדש, קניון רחובות. מנהלים: דוד ואלעד קליין

 

 

www.headspro.com

 

הצטרפו אלינו בפייסבוק: https://www.facebook.com/headspro.israel

עקבו אחרינו באינסטגרם: https://www.instagram.com/headssalons

 

 

 שירותים ירוקים של הרשת

כתבות נוספות

סניפים

 

 

 

עבור לתוכן העמוד