סובלים מאלרגיה או רגישות?

אלרגיה (רגשת) היא תגובת יתר של המערכת החיסונית, כתוצאה מחשיפה לגורמים זרים, הנקראים גם אלרגנים. אותם אלרגנים חודרים אל זרם הדם ונקשרים לנוגדנים, ואלה גורמים לסדרת תהליכים כימיים בגוף, הגורמים לתסמינים אלרגיים מוכרים כמו: גרד, עיטוש, דמעת, פריחה ועוד.

 

רבים סובלים מתופעת האלרגיה, אולם מעטים מודעים לעובדה שתופעות אלרגיות יכולות להתפתח גם על עור הקרקפת, כן כן הקרקפת!

 

צביעת שיער בתכשירים לא מתאימים, בעלי ריכוז כימי גבוה ואפילו תכשירי לחות לשיער, עלולים לגרום לתופעות לוואי אלרגיות כתוצאה משימוש בהם. גירוד מתמשך, פריחה יבשה ואף נגעים מוגלתיים על עור הקרקפת, אדמומיות בעור הפנים, ואפילו אקנה באזור המצח העליון.

 

"אקנה למשל, הינה אחת התופעות האלרגניות השכיחות בקרב נשים ובנות נוער עקב שימוש בתכשירי שיער", אומר ראובן טפר, אחד משלושת מעצבי השיער הידועים בישראל ומבעלי רשת המספרות Heads, "אולם אלו אינן מודעות לגורם הבעיה ולכן אינן מפסיקות את השימוש בחומרים מעוררי האלרגיה".

 

ב- Heads כבר מצאו פתרונות לבעיה וברשת המספרות שלהם עובדים לפי שיטה חדשנית אשר מתאימה לכל ראש המופקד בידיהם את הטיפול המתאים לו ביותר, תוך דגש על מידת הרגישות של השיער וגם של עור הקרקפת כמובן. בין המוצרים הנמנים במספרות נמצאים תכשירים חדשים היפו אלרגנים אשר מכילים ויטמינים בשילוב עם שמנים טבעיים, תמציות טבעיות ומינראלים. כנראה התורה החדשה בתחום השיער.
 
לשרותכם ברשת HEADS מגוון שירותים וצבעים ללא אמוניה חמצן והשפעה היפואלרגנית

רוצות לדעת עוד?
רשת מספרות Heads, מזמינה אתכן לחוויה שלא הכרתן בתחום עיצוב השיער.
לרשותכן עומדים צוות המעצבים ואנשי המקצוע מהטובים מסוגם בעולם, שישמחו לעמוד לשירותכן, לייעץ, לחדש ולעצב את שיערכן במיומנות ובמסירות.

עבור לתוכן העמוד