פרס יוקרתי בפסטיבל האופנה בחו"ל

פרס יוקרתי בפסטיבל האופנה בחו"ל (הגדל)

מעצבי שיער מרשת HEADS (ישראל) הפכו ל "קבוצת השנה" בפסטיבל בינלאומי היוקרתי בסוצ'י, כך דיווח סוכנות הידיעות הרוסית RIANEWS.

בסך הכל בפסטיבל חולקו 12 פרסים. כל הפרסים חולקו במסגרת פרויקט "אולימפיאדת תרבות ואופנה" בסוצי'. "אולימפיאדה תרבותית" זה למעשה פרויקט של ועד אולימפי רוסי לקראת אולימפיאדת החורף בסוצ'י 2014, ומטרת הפרויקט להציג את התרבות העשירה של רוסיה ושל מדינות המשתתפות באולימפיאדה. נשיא הפרויקט הינו ויצ'סלב זייצב, אחד המעצבים האגדים של רוסיה ב-20 שנים אחרונות.

HEADS הציגו את המופע שלהם מטעם חברת KAARAL תחת כותרת "חלומות מתגשמים".
"אנחנו באנו עם ראש פתוח עם הנחה שכל אישה בפנים חולמת לגלח את הראש, כך שהחלק הראשון של המופע שלנו היה תחת כותרת "חלומות" " מספר מיטש, אחד המעצבים הישראלים.

המופע הכניס את הצופים להלם, כאשר מיד אחרי אישה בבגדים אלגנטיים עם תספורת של ביזנס ליידי הופיעו אחת אחת דוגמניות שהציגו את החלומות של האישה, וכולם הבינו שה"חלומות" של האישה הביישנית לא נגמרים בתספורת אפס (קרחת).

המופע של מעצבים ישראלים היה שונה בתכלית מהמופעים של המעצבים הרוסים. הישראלים הביאו לרוסיה הצגת תיאטרון אמיתית עם הרבה הפתעות, חידושים, אפקטים והרבה אופנה. תוך כדי המופע שולבו סרטי אנימציה ומופע צללים ייחודי ומהפנט.

"עבורנו זה כבוד אמיתי להיות על הבמה הזו" הודיע אחד המעצבים הישראלים כאשר קיבל פרס יוקרתי ממארגני האירוע. להיות הצוות הזר היחידי בפסטיבל וגם להקים מופע סוגר ומסכם של הפסטיבל זו גאווה גדולה למעצב שיער ישראלי. כיף להיות על במה אחת עם אלופי העולם בתסרוקות. כמו בהוליווד, השנה המעצבים צעדו על השטיח האדום עם עשרות פפראצי וסלבים שונים. ערוצי האופנה ומגזינים רבים לא הפסיקו לצלם ולראיין את הכוכבים הישראלים.

בקבוצה של המעצבים הישראלים היו ראובן טפר, יגאל גוט, מרק ליבשיץ, רוברט מושייב, מיטש סולימנוב ומעצבת האופנה לאנה ברג. אחד האנשים שבלעדיו קשה היה לדמיין את ההצלחה הישראלית ברוסיה – המפיק של קבוצה ישראלית מיכאל אלטשולר. רק אודות לעבודה משותפת של כל הצוות הצליחו הישראלים לקבל פרס יוקרתי באירוע החשוב הזה.

אנחנו מאוד רוצים להודות לכל מי שתמך בנו ועזר בהכנות למופע. תודה מיוחדת לפיאות רבקה זהבי ותודה אישית לאמיר זהבי והצוות שלו.

עבור לתוכן העמוד