HEADS GALA SHOW IN BLAGOV

HEADS GALA SHOW IN BLAGOV (הגדל)

מיליארד ראשים סינים והמזרח הרחוק בגבול רוסיה לא טועים ולרשת  Heads הם מחכים.

לסיכום של שנת המופעים בעולם, שלושת מנהלי הסניפים הבכירים של רשת מספרות HEADS, יגאל גוט, ראובן טפר ומיטש סולימנוב, נענו להזמנה של חברת "נפרטיטי" הבינלאומית ויצאו לעבר גבול סין, שם הובילו תצוגת גאלה שואו לכבוד 10 שנים לחברה, תוך שהם מציגים את קולקציית  3T-collection לאופנת שיער לשנת 2013.

כמי שנמנים על מעצבי השיער המובילים בארץ ובעולם, גם השנה הציגו מעצבי השיער של רשת מספרות HEADS את קולקציית השיער השנתית שלהם במופע גדול מהחיים, אשר כלל תספורות מקוריות, פירוטכניקה מתקדמת מוסיקה מקורית וכמובן הרבה מאוד דוגמניות.

במופע אשר נערך במזרח אסיה על אחת מבמות השיער הגדלות באזור, הופיעו השלושה לפני כ-1,000 מעצבי שיער.

קולקציית 3T-collection המדוברת, שנשמרה עד היום בסוד ונחשפה לראשונה בתצוגה, הציגה טכניקות ייחודיות לבניית תנועה וטקסטורה בשיער תוך שימוש באלמנטים מתקדמים. ההזמנה המרגשת להופיע ולהפיק את מופעה הגאלה שואו היוקרתי הגיעה לאחר שצוות המעצבים של הרשת הופיעו והשתתפו בתצוגות על הבמות הגדולות ביותר ברחבי העולם (איטליה, ספרד, רוסיה, פולין ועוד) ובכך זכו לחשיפה ולהערכה רבה, הן בזירה הארצית והן הבין לאומית.

הצוות האומנותי של רשת מספרות HEADS (יגאל גוט, ראובן טפר ומיטש סולימנוב), הופיעו בתצוגות ובבמות הגדולות ביותר ברחבי העולם. הם העלו את מופע ה"גאלה שאו" היוקרתי באיטליה, ספרד, רוסיה ופולין וזכו להכרה בינלאומית; ועדיין, דבר לא הכין אותם להתרגשות הגדולה שחיכתה להם באחת מבמות השיער הגדולות והנחשבות במזרח אסיה בקו התפר שבין רוסיה לסין. השלושה שהוזמנו על ידי חברת "נפרטיטי" הבין לאומית חזרו זה מכבר ממסע מרתק בן שבועיים, בו הפגינו את כישוריהם והציגו את קולקציית השיער השנתית.

השלושה שזכו לכבוד של מלכים והגיעו הכי רחוק שאפשר (תרתי משמע) חזרו אל כור מחצבתם וכעת (כל אחד בסניף הרשת שבבעלותו) הם מיישמים את הטכניקות שפיתחו ואת התסרוקות המקוריות שעיצבו על הראשים המקומיים, שלנו הישראלים.

עבור לתוכן העמוד