בחרי מוצר שיער אשר מותאמים לך או שתשלמי את המחיר

בחרי מוצר שיער אשר מותאמים לך או שתשלמי את המחיר (הגדל)

בכל פרסומת, מודעה, כתבה ודוכן תצוגה חברות מוצרי השיער מנסות לשכנע אותנו כמה שיותר שמוצר השיער שלהן הוא זה שיהפוך את שיערנו לשיער הראוי למסלול תצוגות האופנה. אך האם באמת פרסומים ומודעות אלו יודעות מה מתאימים לנו ויכולות לקיים את הבטחתן? לצערנו לא כל מודעה שמבטיחה שיער נהדר יודעת מה מתאים לסוג ומראה שיערנו ובאיזה מוצר באמת שווה להשקיע את כספינו.
מוצרי שיער נכונים יכולים לעשות פלאים למראה שיערך אך עליך לבחור את הסוג הנכון ולא לבזבז את זמנך וכספך מבלי לקבל תוצאות.

ישנם מספר מוצרי שיער החייבים להיות ברשותך

השמפו – הדבר הראשון שאת צריכה זה שמפו המותאם לך באופן אישי על ידי איש מקצוע, ספר טוב ידע להתאים את השמפו הטוב ביותר לסוג וצורת שיערך וליצור התאמה. בכל מקרה, יש לבחור שמפו שאינו מכיל שעווה (במוצרי שיער רבים המשווקים כיום נמצאים חומרי שעווה). אם אינך בטוחה עדיף לא לבזבז זמן וכסף על התנסויות וטעויות. עדיף להיצמד לשמפו מקצועי אותו אפשר למצוא רק במספרות בהן תוכלי להתייעץ עם איש מקצוע שיכול לעזור לך.

הקונדישנר – כל אישה צריכה תכשיר קונדישנר מקצועי. אם את באמת צריכה לחסוך ברכישה מוצרי שיער בשווקים ובפארמים עשי זאת עם השמפו, לא עם הקונדישנר. נכון, את אולי תוציאי כמה שקלים יותר אבל שיערך יודה לך על זה, כאן חשוב מאוד להקפיד שהקונדישנר מותאם במיוחד לשיער.

מוצרי עיצוב – הדבר האחרון אותה תצטרכי הוא מוצר או מוצרי עיצוב שיער טובים. הבחירה של אותם מוצרים משתנה בעיקר לפי התספורת שלך. מומלץ לקבל חוות דעת של מומחה אבל כלל אצבע פשוט בבחירת מוצרים: מוס לעיצוב פשוט וקליל ופן, ג’ל למראה מתולתל רטוב ווקס או חימר למראה קוצני פאנקי.
ספרי שיער טוב ישמש לגימור הסופי.

עבור לתוכן העמוד